Prepísať kód    


Referencie

Predaj a kúpa nehnuteľnosti nemusia byť vôbec stresujúcou skúsenosťou. V roku 2009 som využila služby realitnej kancelárie Eldios, s.r.o. k mojej maximálnej spokojnosti a preto som sa s dôverou rozhodla opätovne využiť jej služby aj dnes.
Touto cestou sa chcem poďakovať realitnej kancelárii Eldios, s.r.o.  za promptné sprostredkovanie predaja a kúpe môjho nového bývania. Oceňujem vysokú kvalitu poskytovania služieb po profesionálnej i ľudskej stránke.
Obzvlášť vyslovujem poďakovanie konateľovi realitnej kancelárie Eldios, s.r.o. 
p. Marcelovi Lojovi, ktorý je odborníkom v oblasti realitných služieb so skvelým prehľadom na realitnom trhu a ponúka komplexný a zároveň osobný prístup ku klientovi. Oceňujem jeho profesionalitu a ochotu vychádzať všetkým zúčastneným stranám v ústrety.
Ďakujem za korektné jednanie pri vybavovaní náležitostí, ako aj za prepis u dodávateľov energií. Služby realitnej kancelárie Eldios, s.r.o.  vrelo odporúčam všetkým budúcim klientom.
M.S. (19.04.2017)


Chcem sa podakovat za citlivy a ludsky pristup pri realizovani kupy a predaja mojej nehnutelnosti,profesionalne zvladnute ,velke dakujem a odporucam.Jul 2016
Jirina Szilagyiova

 

Cez tito realitnu kancelariu som kupil byt na Furci, maximalna spokojnost. Dakujem 
Roman P.

Chcel by som sa poďakovať za služby a pomoc pri kúpe domu. Spokojnosť, profesionálna práca.
J.K.

 


Komplikovany predaj, vsetko zvladnute na vybornu, profesionalne ale s ludskym teplom a pochopenim pre moju aj kupujuceho frustrovanost. Vrelo odporucam.
Dr.M.N. Oktober 2015