O nás

Sme realitná spoločnosť Eldios Reality zameraná na potreby každého klienta, ktorý nás osloví o pomoc alebo o radu z oblastí realít. 

Na trhu sme od 26.07.2008 a máme za sebou dlhý rad spokojných klientov, ktorým sme pomohli nájsť ich vysnívané bývanie. Nehovoríme o sebe, že sme NAJväčšia, či NAJlepšia realitná kancelária, že máme NAJväčšiu ponuku na trhu. Nemáme všade reklamu na billboardoch,autobusoch, tabuliach... , len aby sme boli videní!

My sme radi, ak o nás hovoria spokojní klienti, s ktorými výborne spolupracujeme a riešime ich potreby - TOTO JE NAŠA NAJVAČŠIA REKLAMA, o ktorú my stojíme a stáť aj budeme!!!

Sme tu pre Vás, pre Vaše potreby a sme radi, že ste sa rozhodli pozrieť si našu stránku.

Do skorého videnia a počutia........ tešíme sa na Vás. 

Realituj sa s nami![_Error] Select failed (SELECT F.ID AS IdFile FROM SK_ObjectFile OF INNER JOIN SK_File F ON F.IdObject=OF.ID AND OF.Type='page1_album' AND IdCategory=3 WHERE OF.DateValidTo IS NULL ORDER BY F.DateValidFrom LIMIT 1)
[DB]:You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OF INNER JOIN SK_File F ON F.IdObject=OF.ID AND OF.Type='page1_album' AND IdCate' at line 1